Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Skwierzyńska Amatorska Liga Piłki Siatkowej

Terminarz najbliższych spotkań

I kolejka


14.11.2017 (wtorek) sala  ZST (ul. Poznańska)

18.00 JW Międzyrzecz – ZST Skwierzyna
19.30 JW Międzyrzecz – Gabaryt/Tedex

16.11.2017 (czwartek) sala byłego Gimnazjum (ul. Batorego)

18.00 UM Drezdenko – Czarni Bledzew
19.30 UM drezdenko – Bogusz Lisek

II kolejka

21.11.2017 (wtorek) sala  ZST (ul. Poznańska)
18.00 AE Group Strzelce Krajeńskie – Czarni Bledzew
19.30 AE Group Strzelce k. - Gabaryt Tedex

 

III kolejka

28.11.2017 (wtorek) sala  ZST (ul. Poznańska)
18.00 Bogusz/Lisek – ZST Skwierzyna
19.30 Gabaryt Tedex – Czarni Bledzew

 

30.11.2017 (czwartek) sala byłego Gimnazjum (ul. Batorego)
18.00 AE Group Strzelce Kraj. - ZST Skwierzyna
19.30 AE Group Strzelce Kraj. – Victoria Kaława

 

IV Kolejka

05.12.2017 (wtorek) sala  ZST (ul. Poznańska)
18.00 UM Drezdenko – ZST Skwierzyna
19.30 UM Drezdenko – Gabaryt/Tedex

 

07.12.2017 (czwartek) sala byłego Gimnazjum (ul. Batorego)
18.00 Gabaryt/Tedex -Vitoria Kaława
19.30 Bogusz/Lisek – Czarni Bledzew

 

V Kolejka

12.12.2017 (wtorek) sala  ZST (ul. Poznańska)
18.00 Victoria Kaława - ZST Skwierzyna
19.30 Gabaryt/Tedex – Bogusz/Lisek

 

14.12.2017 (czwartek) sala byłego Gimnazjum (ul. Batorego)
18.00 JW Międzyrzecz- AE Group Strzelce Kraj.
19.30. JW Międzyrzecz – UM Drezdenko

 

VI Kolejka

19.12.2017 (wtorek) sala  ZST (ul. Poznańska)
18.00 JW Międzyrzecz – Bogusz/Lisek
19.30 JW Międzyrzecz – Czarni Bledzew

 

21.12.2017 (czwartek) sala byłego Gimnazjum (ul. Batorego)
18.00 AE Group Strzelce Kraj. – Bogusz/Lisek
19.30 JW Międzyrzecz – Victoria Kaława

 

VII Kolejka

09.01.2018 (wtorek)
sala  ZST (ul. Poznańska)
18.00 Victoria Kaława - Czarni Bledzew
19.30 Gabaryt/Tedex -  ZST Skwierzyna

 

11.01.2018 (czwartek) sala byłego Gimnazjum (ul. Batorego)
18.00 UM Drezdenko – AE Group Strzelce Kraj.
19.30 UM Drezdenko – Victoria Kaława

 

VIII Kolejka

16.01.2018 (wtorek)
sala  ZST (ul. Poznańska)
18.00 Czarni Bledzew - ZST Skwierzyna
19.30 Victoria Kaława - Bogusz/Lisek

 

 

Terminarz 2 Rundy rozgrywek SALPS



I kolejka
23.01.2018 (wtorek) sala  ZST (ul. Poznańska)
18.00 JW Międzyrzecz – ZST Skwierzyna
19.30 JW Międzyrzecz – Gabaryt/Tedex


25.01.2018 (czwartek) sala byłego Gimnazjum (ul. Batorego)
18.00
AE GroupZST Skwierzyna
19.30 AE Group Etinamus Pieski

II kolejka

30.01.2018 (wtorek) sala  ZST (ul. Poznańska)
18.00 Bogusz/Lisek – Czarni Bledzew
19.30
Etinamus Pieski - Gabaryt Tedex

 

01.02.2018 (czwartek) sala  Gimnazjum (ul. Batorego)
18.00 UM Drezdenko – ZST Skwierzyna
19.30 Gabaryt Tedex – UM Drezdenko

 

 

III kolejka

06.02.2018 (wtorek) sala  ZST (ul. Poznańska)
18.00 Etinamus Pieski – ZST Skwierzyna
19.30 Gabaryt Tedex – Bogusz/Lisek

 

08.02.2018 (czwartek) sala byłego Gimnazjum (ul. Batorego)
18.00 Czarni Bledzew - ZST Skwierzyna
19.30
Etinamus Pieski – Bogusz/Lisek

 

IV Kolejka

13.02.2018 (wtorek) sala  ZST (ul. Poznańska)
18.00 UM Drezdenko – Czarni Bledzew
19.30 UM Drezdenko – Bogusz/Lisek

 

15.02.2018 (czwartek) sala byłego Gimnazjum (ul. Batorego)
18.00 JW Międzyrzecz – Bogusz/lisek
19.30 JW Międzyrzecz – Czarni Bledzew

 

V Kolejka

20.02.2018 (wtorek) sala  ZST (ul. Poznańska)
18.00 AE Group – Bogusz/Lisek
19.30 JW Międzyrzecz – Etinamus Pieski

 

22.02.2018 (czwartek) sala byłego Gimnazjum (ul. Batorego)
18.00 JW Międzyrzecz- AE Group Strzelce Kraj.
19.30. JW Międzyrzecz – UM Drezdenko

 

 

 

 

VI Kolejka

27.02.2018 (wtorek) sala  ZST (ul. Poznańska)
18.00 AE Group Stzelce – Czarni Bledzew
19.30 AE Group – Gabaryt/Tedex

 

01.03.2018 (czwartek) sala byłego Gimnazjum (ul. Batorego)
18.00 Gabaryt/Tedex – ZST Skwierzyna
19.30 Etinamus Pieski – Czarni Bledzew

 

VII Kolejka

06.03.2018 (wtorek) sala  ZST (ul. Poznańska)
18.00 Bogusz/Lisek- ZST Skwierzyna
19.30 Gabaryt/Tedex – Czarni Bledzew

 

08.03.2018 (czwartek) sala byłego Gimnazjum (ul. Batorego)
18.00 UM Drezdenko – AE Group Strzelce Kraj.
19.30 UM Drezdenko –
Etinamus Pieski

 



13.03-15.03 PRZERWA NA EWENTUALNE MECZE ZALEGŁE

KWALIFIKACJE PLAY-OFF
26.03 2017. (wtorek)
18.00 4 zespół -7 zespół
19.00 5 zespół – 6 zespół


22.03.2018 (czwartek)
18.00 4 zespół -7 zespół (rewanż)
19.00 5 zespół – 6 zespół (rewanż)

 

FINAŁ KWALIFIKACJI

05.04. 2018 godz. 18.00 sala Gimnazjum (czwartek)
ZWYCIĘZCA
KWALIFIKACJI (1 MECZ) AWANSUJE DO FAZY PLAY OFF JAKO 4 ZESPÓŁ

 

FAZA PLAY-OFF
10.04.2018 wtorek
18.00 1 zespół – zwycięzca kwalifikacij
19.30 2 zespół – 3 zespół

12.04.2018 (czwartek)
18.00 1 zespół – zwycięzca kwalifikacji (rewanż)
19.30 2 zespół – 3 zespół (rewanż)


17.04.2017 (wtorek)
18.00 mecz o 3 miejsce

19.04.2017 (czwartek)
18.00 mecz o 1 miejsce

 

 

ZAŁĄCZNIKI:

								

Regulamin 21 Edycji SALPS

Utworzono dnia 21.11.2017, 12:32

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Imieniny