Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Tropem Wilczym - Bieg pamięci Żołnierzy Wyklętych 2019

Utworzono dnia 14.02.2019

Lp.

Nazwisko

Imię

Rok urodzenia

Miasto

         

1

Gwóźdź

Sebastian

1988

Skwierzyna

2

Kozimor

Marcin

1987

Skwierzyna

3

Bożyk

Łukasz

1986

Skwierzyna

4

Krzyżaniak

Karolina

1981

Skwierzyna

5

Urbanek

Lidia

1976

Skwierzyna

6

Wilcząb

Beata

 

Skwierzyna

7

Baszyński

Michał

 

Skwierzyna

8

Górka

Jakub

1994

Dębno

9

Stefaniuk

Tomasz

 

 

10

Grodzicka- Śpiączka

Marta

1992

Międzyrzecz

11

Śpiączka

Kamil

1989

Międzyrzecz

12

Górka

Ewa

1979

Skwierzyna

13

Górka

Monika

2005

Skwierzyna

14

Adamiec

Bożena

1980

Skwierzyna

15

Adamiec

Ewa

1968

Skwierzyna

16

Kowalczyk

Dawid

1981

Gorzów Wlkp

17

Marek

Marta

1994

Skwierzyna

18

Jenek

Robert

1985

Skwierzyna

19

Jenek

Marcin

1988

Skwierzyna

20 Dzik Henryk 1963

Skwierzyna

21 Ogrodowski Przemysław 1979

Skwierzyna

22 Kosińska Angelika 1983

Skwierzyna

23 Kupny Joanna 1989

Skwierzyna

24 Sokołowski Andrzej 1982

Skwierzyna

25 Śmigielska Joanna 1982

Skwierzyna

26 Śmigielski Tomasz 2008

Skwierzyna

27 Śmigielski Michał 2010

Skwierzyna

28 Kucinska Alicja 1976

Skwierzyna

29 Kucinska Emilia 2008

Skwierzyna

30 Czumałowska- Wdowicz Wioleta 1981

Skwierzyna

31 Kraj Sabina 1983

Skwierzyna

32 Kraj Zuzanna 2010

Skwierzyna

33 Kraj Igor 2013

Skwierzyna

34 Wołczak Konrad 1972

Skwierzyna

35 Jakubowski Jakub 1987

Skwierzyna

36 Górka Jakub 1994

Skwierzyna

37 Redziak Janusz 1970

Skwierzyna

38 Stefaniuk Tomasz 1982

Międzyrzecz

39 Florek Łukasz 1996

Skwierzyna

40 Florek Kasia 1990

Skwierzyna

41 Florek Karolina 2000

Skwierzyna

42 Czamański Andrzej 1980

Skwierzyna

43 Borowicz Marek 1979

Skwierzyna

44 Hartman Krystyna 1962

Skwierzyna

45 Styś Michał 1990

Skwierzyna

46 Baran Klaudia 1993

Skwierzyna

47 Steć Czesław 1974

Skwierzyna

48 Gąsiorowska Małgorzata 1986

Skwierzyna

49 Seroka Julia 2001

Skwierzyna

50 Górka Aleksandra 2001

Skwierzyna

51 Kowalski Jeremi 1991

Skwierzyna

52 Sikorska Izabela 1981

Skwierzyna

53 Sikorski Krzysztof 1980

Skwierzyna

54 Chodzińska Marzena 1982

Skwierzyna

55 Chodzińska Martyna 2007

Skwierzyna

56 Szudra Adam 1985

Międzyrzecz

57 Szudra Szymon 2010

Międzyrzecz

58 Grzegorczyk Maciej 1972

Skwierzyna

59 Strzelczyk
 
Małgorzata 1975 Skwierzyna
60 Strzelczyk
 
Norbert 1976 Skwierzyna
61 Strzelczyk
 
Maciej 2008 Skwierzyna
62

Szulc-Andrzejczak

Bożena 1960 Skwierzyna
63

Szambor

Agnieszka

1970

Skwierzyna
64 Żarnowska

Dominika

1993 Popowo
65

Sawicki

Igor 2003 Skwierzyna
66

Szymczak

Czesław 1957 Skwierzyna
67

 Filipak

Magdalena 1994 Międzychód
68

Dubrowski

Damian 1987 Międzychód
69>219

101th Brigade Support 

    USA
220 Kopeć Paweł

1980

Skwierzyna

221

Wysocki Mariusz 1983 Międzyrzecz
222

Wysocki

Oliwier 2010 Międzyrzecz
223 Marianowska

Martyna

2006 Popowo
224 Marianowska Marcel

2008

Popowo
225 Kowalewska Elżbieta

1984

Skwierzyna
226 Piwko Martyna 2008

Skwierzyna

227 Wieczorek Mateusz 1996

Murzynowo

228 Masiukiewicz Grzegorz 1979

Skwierzyna

229 Komenda Przemysław 1983

Skwierzyna

230 Komenda Kamila 1984

Skwierzyna

231 Komenda Oliwia 2012

Skwierzyna

232 Pikus Sebastian 1975

Skwierzyna

233 Styk Mateusz 2005

Skwierzyna

234 Kopeć Paweł  

 

235 Popławski Tomasz  

 

236 Piwko Paweł  

 

237 Kurzawski Wojciech  

 

238 Marjanowski Zbigniew  

 

239

Świątek

Jacek    
240

Majewski

Borys    
241 Taczała Tomasz

 

 
242 Lis Rafał  

 

243 Pakuła Rafał  

 

244 Łagowski Paweł

 

 
245 Dundziak Małgorzata

 

 
246 Kucharski Mirosław

 

 
247 Karnacz Sławomir

 

 
248 Kucharska Anna

 

 
249 Grzelak Wojciech

 

 
250 Mańczak Adam

 

 
251 Chełstowski Robert  

 

252 Mieleszko Izabela 1980 Sulęcin
253 Mieleszko Kacper 2008 Sulęcin
254 Męcikalska Kinga 1991 Sulęcin
255 Chmielewski Piotr 1966 Skwierzyna
256 Chmielewska Magdalena 1968 Skwierzyna
257-273 NSR      
274 Taczała Anna 1982 Skwierzyna
275 Modras Adrian 2007 Skwierzyna
276 Słowik Oskar    
277 Ludwin Krzysztof 1990 Stargard Szczeciński
278 Rydkodym Mateusz 2007 Skwierzyna
279 Marciniak Bartosz 2007 Skwierzyna
280 Kocot Wiktor 2008 Skwierzyna
281 Drogowski Ksawier 2007 Skwierzyna
282 Styk Maks 2007 Skwierzyna
283 Dysierowicz Piotr 2007 Skwierzyna
284 Guść Michał 2007 Skwierzyna
285 Moczyński Oskar 2007 Skwierzyna
286 Kobyłka Kewin 2007 Skwierzyna
287 Żmudziński Dawid 2006 Skwierzyna
288 Szczepański Karol 2006 Skwierzyna
289 Żmijewski Wiktor 2006 Skwierzyna
290 Rutkowski Miłosz 1989 Skwierzyna
291 Dawidowicz Andrzej 1954 Bledzew
292 Maciejewski Rafał    
293 Kaszkowiak Dawid    
294 Kaszkowiak      
294 Sikorski Tomasz    

ZAŁĄCZNIKI:

Załącznik

Utworzono dnia 14.02.2019, 08:28

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Lipiec 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny