Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Lista Startowa Skwierzyńskiego Charytatywnego Biegu Mikołajowego 2 grudnia 2018

Utworzono dnia 14.11.2018

 

 


 

Lp.

Imię i Nazwisko

Rok urodzenia

Miasto

       

1

Julian Bożyk

2012

Skwierzyna

2

Damian Bożyk

1985

Skwierzyna

3

Mariusz Wawrzyniuk

1979

Skwierzyna

4

Rafał Maciejewski

1981

Skwierzyna

5

Damian Skwarek

2011

Skwierzyna

6

Natalia Skwarek

2006

Skwierzyna

7

Angelika Nowacka- Skwarek

1980

Skwierzyna

8

Czesław Szymczak

1957

Skwierzyna

9

Antoni Wdowicz

2013

Skwierzyna

10

Dominika Wdowicz

1992

Skwierzyna

11

Grzegorz Sikorski

1980

Ostrów

12

Sławomir Sobieszek

2002

Skwierzyna

13

Aldona Słowik

1984

Skwierzyna

14

Krzysztof Słowik

1980

Skwierzyna

15

Martyna Słowik

2014

Skwierzyna

16

Oskar Słowik

2006

Skwierzyna

17

Sylwia Mak

1988

Skwierzyna

18

Kinga Szlapka

1993

Skwierzyna

19

Kamil Darul

1994

Skwierzyna

20 Krzysztof Sikorski 1980 Międzyrzecz
21 Izabela Sikorska 1981 Międzyrzecz
22 Dominika Sikorska 2005 Miedzyrzecz
23 Emilia Sikorska 2007 Międzyrzecz
24 Kornelia Sikorska 2008 Międzyrzecz
25 Filip Sikorski 2011 Międzyrzecz
26 Franciszek Sikorski 2016 Międzyrzecz
27 Magdalena Chmielewska 1968 Skwierzyna
28 Piotr Chmielewski 1966 Skwierzyna
29 Nikola Kowalewska 2011 Skwierzyna
30 Oliwia Kowalewska 2013 Skwierzyna
31 Wasilewski Jan   Roktino
32 lis łukasz   Rokitno
33 Faluta Sebastian   Rokitno
34 Koza Tadeusz   Rokitno
35 Kuster Maksymilian   Rokitno
36 Komorowski Patryk   Rokitno
37 Nawrot Hanna 2016 Skwierzyna
38 Paulina Stefaniuk 1987 Międzyrzecz
39 Szymon Grodzicki 2011 Międzyrzecz
40 Marta Grodzicka 1992 Międzyrzecz
41 Kamil Śpiączka 1988 Międzyrzecz
42 Sebastian Gwóźdź 1988 Skwierzyna
43 Amelia Sikorska 2012 Ostrów
44 Kozimor Nina 2014 Skwierzyna
45 Kozimor Marcin 1987 Skwierzyna
46 Kozimor Martyna 1987 Skwierzyna
47 AdrianZmudziński 2010 Skwierzyna
48 Dawid Żmudziński 2006 Skwierzyna
49 Edyta Żmudzińska 1978 Skwierzyna
50 Sławomir Żmudziński 1976 Skwierzyna
51 Józef Zaskórski 1955 Skwierzyna
52 Paweł Dominiak 1998 Skwierzyna
53 Janusz Redziak 1970 Templewo
54 Bartłomiej Wawrzyniuk 2004 Skwierzyna
55 Jakub Wawrzyniuk 2012 Skwierzyna
56 Paulina Kupińska 1982 Skwierzyna
57 Marcin Kupiński 1983 Skwierzyna
58 Hanna Kupińska 2009
Skwierzyna
59 Grzegorz Sapor 1994 Skwierzyna
60 Mateusz Styk 2005 Skwierzyna
61 Jolanta Adamczak 1981 Skwierzyna
62 Eryk Adamczak 2010 Skwierzyna
63 Andrzej Czamański 1980 Skwierzyna
64 Marek Borowicz 1979 Skwierzyna
65 Katarzyna Aleksandrowicz 1979 Skwierzyna
66 Krystyna Hartman 1962 Skwierzyna
67 Michał Styś 1990 Skwierzyna
68 Klaudia Baran 1993 Skwierzyna
69 Adam Dremel 1955 Skwierzyna
70 Małgotzata Gąsiorowska 1986 Skwierzyna
71 Natalia Wowczko 2001 Skwierzyna
72 Klaudia Galasińska 1999 Skwierzyna
73 Kacper Wowczko 2003 Skwierzyna
74 Adam Hablicer 1985 Skwierzyna
75 Julia Hablicer 2011 Skwierzyna
76 Kacper Okraska 2011 Skwierzyna
77 Marcel Budynkiewicz 2008 Skwierzyna
78 Hubert Wiśniewski 2011 Skwierzyna
79 Norbert Wiśniewski 2007 Skwierzyna
80 Adrian Wiśniewski 2008 Skwierzyna
81 Oskar Marcinkowski 2011 Skwierzyna
82 Oliwia Bogusz 2011 Skwierzyna
83 Natalia Bogusz 2013 Skwierzyna
84 Paweł Bogusz 1982 Skwierzyna
85 Katarzyna Florek 1990 Skwierzyna
86 Łukasz Florek 1996 Skwierzyna
87 Karolina Florek 2000 Skwierzyna
88 Nikola Szymańska 2011 Skwierzyna
89 Maciej Strzelczyk 2008 Skwierzyna
90 Małgorzata Strzelczyk 1975 Skwierzyna
91 Alicja Ratajczak 1995 Skwierzyna
92 Patrycja Sawińska 1991 Międzyrzecz
93 Marta Winnicka 1986 Skwierzyna
94 Agnieszka Winnicka 2013 Skwierzyna
95 Szymon Winnicki 1986 Skwierzyna
96 Szymon Winnicki  2010 Skwierzyna
97 Kacper Grygier 2001 Skwierzyna
98 Alicja Ratajczak 1995 Skwierzyna
99 Patrycja Sawińska 1991 Międzyrzecz
100 Maja Wieczorek 2010 Gorzów Wlkp
101 Mateusz Wieczorek 1996 Murzynowo
102 Joanna Stańczuk 1979 Skwierzyna
103 Marcin Stańczuk 1980 Skwierzyna
104 Hubert Stańczuk 2006 Skwierzyna
105 Tosia Stańczuk 2010 Skwierzyna
106 Milena Chwirot 2011 Skwierzyna
107 Dawid Kowalczyk 1981 Skwierzyna
108 Robert Jenek 1985 Skwierzyna
109 Marcin Jenek 1988 Skwierzyna
110 Henryk Dzik 1963 Skwierzyna
111 Krzysztof Tanaś 2000 Trzebiszewo
112 Joanna Tomaszyk 1981 Skwierzyna
113 Dominika Żarnowska 1993 Popowo
114 Karolina Pieróg 1978 Skwierzyna
115 Łukasz Arnold 1978 Skwierzyna
116 Justyna Wartecka 1984 Skwierzyna
117 Bednarek Anna 1980 Skwierzyna
118 Bednarek Dawid 1977 Skwierzyna
119 Bednarek Agata 2005 Skwierzyna
120 Bednarek Kinga 2007 Skwierzyna
121 Andrzejewska Monika 1983 Skwierzyna
122 Andrzejewski Leszek 1977 Skwierzyna
123 Andrzejewska Julia 2006 Skwierzyna
124 Andrzejewski Tomasz 2017 Skwierzyna
125 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna
126 Rafał Maciejewski 1981 Skwierzyna
127 Maja Maciejewska 2012 Skwierzyna
128 Marta Żmijewska 1979 Skwierzyna
129 Ryszard Żmijewski 1976 Skwierzyna
130 Wiktor Żmijewski 2006 Skwierzyna
131 Jan Kaczor 2015 Dobrojewo
132 Martyna Kaczor 2014 Dobrojewo
133 Kacper Kaczor 2009 Dobrojewo
134 Wiktoria Szmelter 2006 Skwierzyna
135 Olgierd Warsztocki 2005 Skwierzyna
136 Paulina Strzyżewska 2001 Skwierzyna
137 Ewelina Strzyżewska 1999 Skwierzyna
138 Miłosz Gmerek 2002 Skwierzyna
139 Zbigniew Warsztocki 2003 Skwierzyna
140 Rafał Kaja 2001 Skwierzyna
141 Oliwia Kuźmicz 2006 Skwierzyna
142 Nikola Kuźmicz 2006 Skwierzyna
143 Patryk Bercholc 2004 Skwierzyna
144 Dominika Bercholc 2003 Skwierzyna
145 Patryk Środa 2001 Skwierzyna
146 Patrycja Kaja 2006 Skwierzyna
147 Damian Pawłowski 2005 Skwierzyna
148 Adam Lorczak 2001 Skwierzyna
149 Klaudiusz Kaja 2003 Skwierzyna
150 Szymon Ruta 2011 Skwierzyna
151 Łukasz Ruta 1982 Skwierzyna
152 Joanna Jasiukiewicz 1967 Skwierzyna
153 Jacek Cholewiński 1960 Skwierzyna
154 Andrzej Beil 1975 Skwierzyna
155 Mariusz Wiśniewski 1962 Skwierzyna
156 Kamil Augulewicz 2002 Skwierzna
157 Karolina Pałczak 1980 Skwierzyna
158 Oliwia Pałczak 2007 Skwierzyna
159 Justyna Bednarek   Murzynowo
160 Alan Bednarek 2015 Murzynowo
161 Beniamin Kurcin 2005 Skwierzyna
162 Karnacz Alicja 2011 Skwierzyna
163 Zielińska Lena 2010 Skwierzyna
164 Arbaczewska Zofia 2011 Skwierzyna
165 Aleksander Kieżuń 2012 Skwierzyna
166 Aleksandra Kieżuń 2016 Skwierzyna
167 Igor Sawicki 2003 Skwierzyna
168 Pleszko Jagoda 1984 Skwierzyna
169 Pleszko Arkadiusz 1976 Skwierzyna
170 Pleszko Oskar 2005 Skwierzyna
171 Pleszko Ida 2007 Skwierzyna
172 Bogusz Małgorzata 1981 Skwierzyna
173 Lidia urbanek 1976 Skwierzyna
174 Zygmunt Kadłubiski 1956 Skwierzyna
175 Adrian Modras 2007 Skwierzyna
176 Bartosz Rydkodym 2007 Skwierzyna
177 Bartosz Marciniak 2007 Skwierzyna
178 Marcin Winnicki 2007 Skwierzyna
179 Wiktor Kocot 2008 Skwierzyna
180 Ksawier Drogowski 2007 Skwierzyna
181 Maksymilian Styk 2007 Skwierzyna
182 Piotr Dysierowicz 2007 Skwierzyna
183 Michał Guść 2007 Skwierzyna
184 Kajtek Ulatowski 2006 Skwierzyna
185 Oskar Moczyński 2007 Skwierzyna
186 Kewin Kobyłka 2007 Skwierzyna
187 Oliwier Nowosadzki 2007 Skwierzyna
188 Karol Szczepanik 2006 Skwierzyna
189 Miłosz Rutkowski 1989 Skwierzyna
190 Beata Wilcząb   Skwierzyna
191 Michał Baszyński   Skwierzyna
192 Zuzanna Karbowiak 2012 Skwierzyna
193 Kacper Łobacz   Skwierzyna
194 Adam Grzybowski   Skwierzyna
195 Magdalena    
196 Mikołaj   Skwierzyna
197 Maria   Skwierzyna
198 Konstanty   Skwierzyna
199 Dominika Mużelak   Skwierzyna
200 Nicola Czarnecka   Skwierzyna
201 Fabian Czarnecki   Skwierzyna
202 Paweł Chomiak 1980 Skwierzyna
203 Anna Chomiak 1983 Skwierzyna
204 Wojciech Chomiak 2011 Skwierzyna
205 Magdalena Chomiak 2013 Skwierzyna
206 Elżbieta Konieczna   Skwierzyna
207 Nadia Gałysa 2010 Skwierzyna
208 Julia Moczulska 2015 Skwierzyna
209 Bożena Szulc -Andrzejczak   Skwierzyna
210 Teresa Banaś   Skwierzyna
211 Łukasz Bożyk 1986 Skwierzyna
212 Karolina Krzyżaniak 1981 Skwierzyna
213 Paulina Stefaniuk 1987 Międzyrzecz
214 Olaf Rabczewski 2005 Skwierzyna
215 Franciszek Wieczorek 2015 Murzynowo
216 Rozalia Wieczorek 2011 Murzynowo
217 Sandra Szulczyńska 1991  
218 Katarzyna Stępień 2002  
219 Adam Grzybowski 1991 Skwierzyna
220 Magda Adamska 1995 Przytoczna
221 Maciej Walkowiak 1995 Goraj
222 Raniś Mateusz 1984 Skwierzyna
223 Ela Raniś 1986 Skwierzyna
224 Franek Raniś 2013 Skwierzyna
225 Janek Raniś 2013 Skwierzyna
226 Kaczmarek Wojciech 1991 Skwierzyna
227 Aron Frąckowiak 2005 Skwierzyna
228 Miłosz Oleś 2005 Skwierzyna
229 Huber Lemański 2005 Skwierzyna
230 Michał Tymeczko 2005 Skwierzyna
231 Paweł Ogrodowski 2005 Skwierzyna
       
       

 

ZAŁĄCZNIKI:

Mapka-Bieg Główny 1000m

Utworzono dnia 16.11.2018, 09:37

Regulamin Biegu

Utworzono dnia 16.11.2018, 08:51

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Marzec 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny