Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

IV Kolejka SALPS już za nami

Utworzono dnia 16.12.2017

W mijającym tygodniu rozegrano kolejne spotkania w SALPS. Wtorkowe mecze zakończyły się zgodnie z przewidywaniami. Etinamus Pieski i Bogusz/Lisek bez problemów ograli swoich rywali po 3:0 i zainkasowali komplet punktów. W czwartkowy wieczór spotkały się drużyny prentedujące do zwycięzwta w Skwierzynskiej Lidze. W pierwszym spotkaniu ubiogłoroczny vice mistrz JW Międzyrzecz nie bez problemów pokonał siatkarzy ze Strzelec Krajeńskij 3:1. W meczu wieczoru na parkiet wybieli mistrzowie i vicemistrzowie z zeszłego roku : UM Drezdenko i JW Międzyrzecz. Pierwszy set 25:18 dość łatwo wygrali siatkarze z Międzyrzecza. W drugim secie role się odwróciły i to zespół z Drezdenka równie łatwo pokonał rywali z Międzyrzecza 25:16. Najbardziej wyrównany 3 set padł łupem zespołu z Drezdenka 25:20. Zrezygnowani zawodnicy z Międzyrzecza w czwartym secie całkowicie oddali inicjatywę rywalom przegrywając 25:17 i tym samam cały mecz 1:3.